| looolliika a întrebat:

Hey... am auzit-o pe burlacitas zicand ca. are sex-a peal. ma rog nu stiu daca am scris.bine de in fne... ce in seamna?

Răspuns Câştigător
| MeAlly a răspuns:

Salut! Se scrie SexAppeal si inseamna abilitatea cuiva de a impune visuri erotice celorlalti(sau de a-i atrage din punct de vedere sexual).Oricum orice fata bine dezvoltata are parte de asa ceva(depinde daca stie cum sa se impuna). Asta e opinia mea... Funda?

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Inseamna ca are fisuri anale de la cati negri a intalnit pe acolo!

| Deealovestpu a răspuns:

In limbaj popular inseamna ca il are pe vin-o-ncua happy

| yasmyyy a răspuns:

Nu.nu mai scris bine, dar nu conteaza asta.
pai inseama ca ai acel ceva care ii face pe baieti sa intoarca capu dupa tine si sa nu te scape din priviri.
sper ca te-am ajutat
funda?:d

| Molohul a răspuns:

"sex-appeal" se scrie.tongue.e felul in care ne scoatem in evidenta calitatile si ne mascam defectele, felul in care stim sa ne purtam...o atitudine thinking