| Deee_3033 a întrebat:

Hey. am nevoie de putin ajutor sad Imi place foarte mult de un baiat si nu stiu ce sa fac sa ma placa si el. Asa vorbesc cu el, mai vine pe la mine. dar nimic mai mult. El a avut o prietena [ a vorbit cu ea un an]. in fine, in acest timp a fost plecat si in alte tari. etc. dar cred ca inca mai tine la ea, din cate am auzit s-au desparit numai de vreo 2. 3 saptamani. Ce sa fac sa ma placa? El ii genu' de baiat. care ii dupa mai multe fete. sau nu stiu cum spun. As vrea foarte mult sa ma apropii de el si sa ma placa. deci?:-s cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Pai apropiati-va mai mult unul de celalalt, gasiti-va un subiect comun si vorbiti despre el, incearca sa ii fi ''cea mai buna prietena'' si cu incetu cu incetu o sa va apropia-ti mai mult si atunci o sa te placa mai mult, si o sa fiti imrepuna sper!
Bafta si Craciun Fericit!

1 răspuns:
| hsr a răspuns:

Apropie-te de el.imprieteneste-te cu el gasiti-va puncetele comune si vbiti despre ele.atunci cand parca ar da semne ca e trist intreaba-l ce are.arata-i ca-ti pasa de el.atunci el o sa te placabig grin sper sa functionezebig grin