| fantasy01 a întrebat:

Hey. Am nevoie de un pic de ajutor :d.

Am o prietena foarte buna, Ioana, ea.cel mai bun prieten al ei il cheama George :d.

Ea i.a povestit multe lucruri despre mine lui, apoi intr.o zi m.a bagat la friends pe fb si am vorbit un pic, afland ca sta langa blocul meu.

Urmatoarea zi, Ioana m.a intrebat daca vreau sa ies cu ei 2 afara pentru ca George abia asteapta sa ma cunoasca.

Na, am iesit, am glumit, totul ok

Are 15 ani jumate :d. Eu avand aproape 14

Miercuri, m.am intalnit cu el.

Joi, iarasi m.am intalnit q el.

Si vineri, am iesit cu el si cu ioana afara, si iarasi am ras mai mult si ne.am distrat.

Astazi, sambata, m.a sunat, avea nr meu de la ioana, si m.a intrebat ce fac..am vb un pic. Apoi am iesit afara ..si m.am intalnit q el. M.a salutat, el fiind cu prieteni lui.

De vreo 3 ori m.am intalnit q el si de fiecare data ne.am salutat ..prieteni lui tot strigand dupa mine

Apoi, am vorbit cu ioana la telefon. Tocmai ce a terminat de vorbit cu george.a zis ca in timp ce vorbea q el la tell, a zis un prieten de al lui " mai, las-o pe ioana ca tu esti innebunit dupa karina ". Karina ma cheama :d.

Na, e super de treaba george

Si ne intelegem super

Desi nu prea vorbim.

Imi place mult de el >:".

Cum as putea sa il."cuceresc"? :d.

Fara raspunsuri la batjocura.

Dau fundita mareee :***

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

Din cate mi-ai povestit inteleg ca si el te place sau cel putin te simpatizeaza asa ca da-i de inteles ca-l placi si probabil va face prumul pas...Ti-as fi sps sa il faci tu, dar nu e prea frumos ca o fata sa spuna asa cevabatting eyelashes(Exista si exceptii)