| fantasy01 a întrebat:

Hey. Am nevoie de un pic de ajutor :d.
Am o prietena foarte buna, Ioana, ea.cel mai bun prieten al ei il cheama George :d.
Ea i.a povestit multe lucruri despre mine lui, apoi intr.o zi m.a bagat la friends pe fb si am vorbit un pic, afland ca sta langa blocul meu. love struck
Urmatoarea zi, Ioana m.a intrebat daca vreau sa ies cu ei 2 afara pentru ca George abia asteapta sa ma cunoasca.
Na, am iesit, am glumit, totul ok love struck
Are 15 ani jumate :d. Eu avand aproape 14
Miercuri, m.am intalnit cu el.
Joi, iarasi m.am intalnit q el.
Si vineri, am iesit cu el si cu ioana afara, si iarasi am ras mai mult si ne.am distrat.
Astazi, sambata, m.a sunat, avea nr meu de la ioana, si m.a intrebat ce fac..am vb un pic. Apoi am iesit afara ..si m.am intalnit q el. M.a salutat, el fiind cu prieteni lui.
De vreo 3 ori m.am intalnit q el si de fiecare data ne.am salutat laughing ..prieteni lui tot strigand dupa mine thinking
Apoi, am vorbit cu ioana la telefon. Tocmai ce a terminat de vorbit cu george.a zis ca in timp ce vorbea q el la tell, a zis un prieten de al lui " mai, las-o pe ioana ca tu esti innebunit dupa karina ". Karina ma cheama :d.
Na, e super de treaba george love struck
Si ne intelegem super love struck
Desi nu prea vorbim.
Imi place mult de el >:".
Cum as putea sa il."cuceresc"?laughing. :d.
Fara raspunsuri la batjocura.
Dau fundita mareee :***

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Daca si el te place totul vine de la sine,nu exista o potiune,dar arata-i ca iti pasa de el,suna-l des,iesi cu el des,arata-i ca iti pasa de problemele lui, si cand i greau, orice om are greutati, atunci are nevoie de tine, sper ca totul sa fie ok, si iti doresc multa bafta si incredere ca o sa fie bine

9 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa il cuceresti daca oricum te place. Chiar daca e super tare, el e al prietenei tale, iar tu nu ii esti prietena deloc daca vrei sa fi cu el. Chiar daca iti place de el, iar lui de tine, nu uita ca Ioana e cu el, iar tu, ca o adevarata prietena, ar trebui sa nu mai vorbesti cu el si sa ii lasi in pace. Daca ei nu ii mai place de el, atunci poti sa te uiti dupa el. Daca il faci sa fie cu tine, iar ei inca ii place de el, atunci esti o mare fraiera si nesimtita, iar prietenia voastra se va strica.
Mai bine vorbeste despre asta cu prietena ta si vezi ce puteti rezolva.
O seara buna! :*

| fantasy01 explică (pentru MishikiCrisy):

Nu e cu el. laughing, sunt doar prieteni bunii care se cunosc de mult timp.
Ea veci nu l.a placut si nici nu il va placea.

| MishikiCrisy a răspuns (pentru fantasy01):

Foarte bine, atunci fi tu insati, iar stiind ca te place nu poate iesi nimic rau.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar Ioana cum arată e frumoasă fata? Care este m ai frumoasă tu sau Ionica?

| fantasy01 explică (pentru CristiDinBucuresti):

laughing)). thinking
Nu pot spune care este mai frumoasa, ea fiind cea mai buna prietena si nu fac diferente.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cred că treaba este pe jumătate rezolvată, dacă nu era interesat de tine nu îţi lua id-ul sau numărul de telefon. Ar trebui să încerci să te apropii de el şi să ieşiţi des, iar lucrurile se vor rezolva pentru amandoi.

| Lyndsey a răspuns:

>>>Frumoasa poveste

| KittyKit a răspuns:

Eu zic asa:continua sa vorbesti cu el, sa va intalniti si sa va distrati.Incearca sa il cunosti mai bine..Si nu uita sa fi mereu tu insuti. Daca voi va placeti, totul va veni de le tine.Succes :*

| elisabet2000 a răspuns:

Incearca sa pari mai senzuala, mai sexy atunci cand sunteti impreuna pentru ca mintea lui sa stea numai si numai la tine. Apropiete de el, rasuceste-ti patul pe deget cand stati de vorba, incearca sa va sarutati mai des chiar si pe gura.Mult succes! Funda?