| bbbyy22 a întrebat:

de ce mi se intampla acest lucru? Nu am reusit sa fiu cu nici o femeie până acum deoarece nu reusesc sa penetrez ...toate bune pana la acel moment am penisul in erectie pentru câteva minute dar cand ajung la momentul penetrarii hop ca se culca baiatul, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la prea multa joacă cu mâna.

| aXy99 a răspuns (pentru darrio2007):

Si Johnny Sins se masturba de 2-3 ori pe zi in tinerete si vad ca nu l-a afectat.

| darrio2007 a răspuns (pentru aXy99):

Inseamna ca nu stii ce inseamna un film, mai ales cele xxx.

| darrio2007 a răspuns (pentru aXy99):

Inseamna ca nu stii ce inseamna un film, mai ales cele xxx. Urmeaza-i exemplul si sa ma anunti cand vei avea aceleasi performante ca el.

| NeaNicu78 a răspuns:

Https://www.medlife.ro/......xuale.html

Sper sa nu fie nimic adevărat din ce e scris in acest articol, și să fie doar emoția de a simți placerea fizica, citește acel articol dacă se leagă ceva din ce spui tu, consulta un doctor specialist ( nu-ți fie rușine, înfruntă teama) și data viitoare sper sa vedem o întrebare despre cum sa crești un copil sănătos ( asta înseamnă să scapi de problema și sa întemeiezi o familie) baftă, și să auzim numai de bine.