| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am o intrebare mai mult pentru baieti..care e diferenta pentru un baiat ca se culca cu o fata pe care o iubeste si cu o fata pe o noapte? fara caterinca va rog...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Diferenta exista si probabil este una destul de mare, deoarece in primul caz sexul este intretinut cu placere si o anumita satisfactie provocata de existenta unor sentimente cel putin de atractie daca nu si de iubire. In cazul al doilea sexul este intretinut de orice baiat/barbat doar cu unicul scop de a se "descarca" pur si simplu deoarece in acest caz lipsesc sentimentele afective.

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Cu aia de-o noapte si-o trage ca e un animal care nu-si poate stapani nevoile iar cu fata pe care o iubeste si-o trage pentru ca e atras atat de personalitatea ei cat si de aspect.

| RAY a răspuns:

Exact ce simti si tu cand o faci cu un strain sau cu persoana iubita, acelasi zone se activeaza in creier, se activeaza multe zone in creier deci percem diferit experientele mult mai intense banuiec si ne amintim de ele, asa cu o straina e ca daca bei apa sau manci ceva asta daca nu tia transmis hiv ca sa nu o uiti asa ca amintire, personal nu stiu cum e, eu tian scris ce se cunoaste in prezent de comunitatea stiintifica

| Felys a răspuns:

De la aventuri pasagere de o noapte riscurile de imbolnavire sunt foarte mari, din pacate prezervativul nu este intru-totul sigur, sunt boli care se ia chiar si cu purtarea prezervativului sau se pot rupe si cam tot acolo se ajunge, plus ca satisfactia dupa o partida este doar de moment pe cand cu o persoana draga altfel stau lucrurile

| SatanLovesYou a răspuns:

Sunt fata. Dar tot iti raspund.

Strict de sex? Probabil cu fata aia e mai bine. Fiindca cel mai probabil lui nu ii pasa de placerea ei fizica, asa ca se axeaza doar pe a lui (desi multi barbati nu-si dau interesul nici cu iubita/sotia, nicio speranta). Fara nicio atasare de orice tip? Si mai bine. Scapa bine mersi.

In plus, nu uita ca si femeile pot face asta. Doar ca exista... "idealul" asta impus de societate care dicteaza puritatea si pudicitatea femeilor. Dar stai linistita, o sa dispara in cateva decenii.

| LoveSleep a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Stupid ideal.
Ce te judecă fraierii ăștia, nu?