| lSummerl a întrebat:

De ce cand un baiat se culca cu mai multe fete baiatul e smecher iar cand o fata se culca cu mai multi baieti fata e curva?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toata lumea e dusa cu capul mai copile asta trebuie sa stii acuma

| William a răspuns:

Cand un baiat se culca cu mai multe fete baietii spun ca e smecher, iar cand o fata se culca cu mai multi baieti tot baietii spun ca e curva. Simplu nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

E smecher din punctul tau de vedere, din punctul meu de vedere e un golan... asa ca toata treaba asta e doar o chestie de perceptie

| sublime89 a răspuns:

Gandirea asta e un rezultat al faptului ca femeia e inca inferioara barbatului in societatea din prezent.

| Dariusuu a răspuns:

Nu e şmecher nici el.Dar depinde cum pui problema. Dacă într-o relaţie băiatul se culcă cu mai multe fete atunci da, e un curvar nepotolit.
Dar dacă tipul se culcă cu aceeaşi fată cu care are o relaţie de mai multe ori e foarte ok.

Hai să nu generalizăm, te pup.

| Awesom a răspuns:

Aici e un dublu standard draga.

| HaHaGirl a răspuns:

De prosti ce sunt barbatii ca m-am saturat de ei, femeia daca isi inseala sotul e curva dar sotul cum e? e smecher ca si-a traso cu alta si a facut-o pe aia sa sufere, asa este lumea asta nedreapta si daca o sa cauti IN DEangrycata prostie pe capul lingvistilor) vei gasi la cuvantul CURVA=femeie ce se imparte intre mai multi barbati, dar de barbati nu spun nimic, dar exista si curvari sau fustangii in jargon