| alahagram a întrebat:

Hey. Am o intrebare. Oare chiar mă place?
Imi place de un băiat cu un an mai mare ca mine. Suntem in aceeași școală. Și mereu ne intâlnim pe hol, sau afară.
Și imi place de el de cam jumate de an. Și am tot incercat să văd dacă mă place. Și după mine și prietenele mele, am ințeles că da.
Și au fost momente gen cand ieseam din școală, și el era in fața mea, cu un coleg. Și acel coleg ii zice :,, uite-o", și se intoarce spre mine
Sau cand vorbeam cu un băiat, și o aruncat cu cretă in mine.
Au fost multe... Și azi se uita după mine, că l-a văzut o prietenă.
Și mă gandesc că poate el nu mă place. Sau că doar e in minte a mea.
Mă gandesc să ii scriu săptămânile viitoare. Dar cum sunt timidă... O să incerc
Și nu prea văd ce ar vedea la mine.
Nu știu, am nevoie de un sfat. ceva.

Mulțumesc. happy
Fundă

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da scrie-i ce poti pierde?

| alahagram explică (pentru RAY):

Da, dar vreau sa stiu daca ma place. Adica vreau sa citesc si parerile altora...