| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am o problema cu inaltimea mea am 14 ani si 1.56 stiti ceva exercitii pentru cresterea in inaltime daca ati fi draguti cu niste imagini sau ceva ca sa cresc si pana la ce varsta as putea sa cresc.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Eu la varsta de 20 ani am crescut inca 5 cm facand exercitiile de aici + e usor de urmat pentru ca are si video :
http://wp.me/P3hgwB-23

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Mai, de ce disperi? Se sfarseste planeta daca ai tu 1, 56? Ai tot timpul din viata sa cresti :* La 14 ani eu aveam 1, 50 happy Si intr-o vara m`am intaltat..Asa a patit si un coleg happy Era micut big grin Avea 1, 46..Si a ajuns la 1, 70!

| coco64 a răspuns:

Te duci la medic.E posibil sa iti dea niste hormoni sa mai cresti 5 centimetri, insa nu recomand

| Lali67 a răspuns:

Pai daca vrei chiar sa te inalti poti incepe sa practici un sport gen basket sau inot. happy Fundaa? puppy dog eyes

| Mircea4You a răspuns:

Poti incerca Programul Cresterea in inaltime al celor de pe www.inaltime.com. Soramea s-a apucat de el de vreo 6 saptamani si pe buna ca deja a cam luat in inaltime mai mult de 5-6 cm. Cred ca zilele astea ma apuc si eu si va tin la curesnt.