| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o problema ...De curand mi-am luat Samsung Galaxy Mini si am vrut sa pun niste poze in telefon dar cand am bagat cablul nu imi citea nimic si mia aratat PC-ul sa instalez ceva am instalat dar nimic. Va rog! Help me!crying(. Fundawinking (Scuzati categoriahee hee )

2 răspunsuri:
| ClaudiaB a răspuns:

Trebuie sati cumperi un cablu nou si daca nu ai bluetooth pe telefon ia-ti un card si salveaza muzicile si pozele pe card

| Mihai_9655 a răspuns:

Intri in meniu si de acolo urmezi urmatorii pasi. Setari --> Aplicatii --> Dezvoltare --> Depanare USB. Cand faci pasii astia, telefonul trebuie sa fie conectat la pc prin cablu!