| AdrianaL30 a întrebat:

Ieri mi-am luat un telefon nou(Samsung Galaxy S3 mini). Problema e ca imi apar niste poze pe care nu le aveam pe cardul de memorie...nu stiu de unde sunt...cred ca le-am folosit odata ca sa fac un video pe youtube.Stiti cumva de ce imi apar pe telefon si cum pot sa le sterg? Help, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai, scoate cardul de memorie din telefon, pune-l intr-un cititor de carduri, si baga-l intr-un laptop/pc. Intra dupa aceea in my computer, click dreapta pe cardul sd, si da-i format.
Se poate sa-l formatezi si dupa telefon, dar aici e cu dus si-n tors si nu iti pot explica cum si in ce fel se poate formata de acolo.

Bft!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Formateaza cardul de memorie, si se sterge tot dupa el!

| AdrianaL30 explică (pentru Jipa95):

Imi poti spune cum se face?happy

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrianaL30):

Pai, scoate cardul de memorie din telefon, pune-l intr-un cititor de carduri, si baga-l intr-un laptop/pc. Intra dupa aceea in my computer, click dreapta pe cardul sd, si da-i format.
Se poate sa-l formatezi si dupa telefon, dar aici e cu dus si-n tors si nu iti pot explica cum si in ce fel se poate formata de acolo.

Bft!