| HahahaAb a întrebat:

Hey!
Am o problema, legata de mine si de prietena mea! Acum 4 luni ea s-a despartit d prietenul ei X, pe care nici nu-l iubea ci doar isi batea joc si el chiar a pus suflet, dar ea il iubea p Y. Bun!
Acum 1 luna am fost plecati toti 3 la un concurs d actorie. El nu ma suporta, eu nu-l suportam, singurul lucru care ne lega era prietena mea.Pe drum eu am stat cu el in masina si ea in alta masina cu baiatul pe care-l indrageam.La inceput am fost nervoasa, dar dupa am inceput sa-l cunosc mai bine pe X si ne-am imprietenit foarte rau! El era un afemeiat, tot timpul era cu ochii dupa fete si prietena mea de-abia atunci realiza cat de mult regreta ca s-a despartit de el, dar tot pe Y il iubea! Nu i-am dat importata pentru ca o cunosteam si stiiam ca e o faza trecatoare!
In ultima seara toti ne-am inbatat si eu cu el am inceput sa stam imbratisati si sa ne pupam pe obraz, el vroia mai mult si eram dispusa sa o fac, dar daca eram numai noi 2.Tot el spunea ca e beat, dar nu era! Si tot spuneau colegii de camera "ba e prietena ta, esti nebuna"! Dar ea nu spunea nimic, si a 2-a zi nu a spus nimic, s-a comportat normal! Pentru ca ea mi-a facut faze din astea si nu i-am zis nimic, de acea mi-am permis sa stau cu X!
In drum spre casa nu ne-am putut privii in ochi, eu cu X! Dar am avut momente in care ne atingeam si am2 radeam asa usor, mai degraba vroiam sa discutam despre seara trecuta! Am ajuns acasa si m-a luat in brate+pupat pe obraz de fata cu toti din nou!
Eu am uitat, el nici nu vorbeste despre asta si asta a fost tot!
Dar ea incearca acum sa vorbeasca cu el mai tot timpul si cu mine s-a racit!
A fost ceva intre noi 2 atunci noaptea, si vad ca el le-a spus si prietenilor lui! Dar acum nu ne mai prea vedem, si cand o facem, tot asa, vrem sa vorbim, dar nu avem curaj! Ce mai putem face?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

1 Prietena ta e geloasa acum si de aia se baga SfAt; nu-i spune ce vrei sa-i spui lu x sau ceva despre el ca o sa bage numai strambe
2 daca a facut x ce ai spus tuh e clar ca te place si daca si tuh il placi ar trebui sa-l iei intr-un loc departe de pr lui si prietena ta si sa spui ca si tuh te mai gandesti l noaptea aia vezi ce spune vb fi o sa fie totu bine nu iti fie frica.si orcie ar fi mai bine incerci si sti ce a fost decat sa iti tot pui intrebari cum ar fi putut fiwinking