| perfectt a întrebat:

Hey...am o problema:-s...de revelion am stat cu un baiat cu care am fost inainte si nu ne-am inteles deloc, dupa ce nu a mai vorbit cu mine a stat un an cu alta si de rev a spus ca nu mai are prietena, ne-am sarutat, m-a condus acasa si am stabilit ca il sun eu sa ne vedem. L-am sunat insa nu imi raspunde si au trecut deja 3 zile(l-am sunt de vreo 5-6 ori) ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow,cat de gresit te-ai purtat.Nush daca e o regula,dar tind sa cred ca devine.O fata nu prea trebuie sa sune un baiat dupa prima lor intalnire,sau un fel de prima intalnire.E foarte gresit,pentru ca lor le place sa cucereasca si sa vaneze. Trebuie sa il lasi pe el sa te caute daca isi mai doreste sa te vada. El acum a vazut ca gata te-a prins in capcana,deja esti moarta dupa el si si-a pierdut interesul,se simt sufocat probabil. Lasa-l in pace,daca te doreste sa tanjeasca el dupa tine,sau poate te-a mintit si are prietena ori pur si simplu a fost o aventura pentru el si s-a razgandit.Tu il cunosti ai bine,dar sunt sigura ca solutia nu este sa il suni asa de multe ori,daca nu te-a sunat pana acum e clar ca nu are chef de tine,nu mai insista, asteapta sa te caute el, daca nu o va face e un porc si lasa-l sa fie porc pentru ca pari fraiera.