| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna cand m-am combinat cu prietenul meu, totul era frumos. Ma alinta, era asa de dulce cu mine, etc. Acum. s-a schimbat, nu ma mai alinta nu nimic. efectiv nu stiu ce are, cand ma suna inainte imi zicea ce faci iubi, acum doar ce faci simplu. si cand ii zic unele chestii zice ca sa las naiba gelozia ca nu ii place ca sunt prea geloasa si chestii. Oare are pe alta? happyVreau pareri si sfaturi ce sa fac. Dau funda, multumesc happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tot ce-i posibil sa aiba pe alta sau pur si simplu s-a stins flacara iubirii ce a avut-o pentru tine[daca a avut-o]

| neutrino a răspuns:

Intr-o luna omul isi poate schimba si gusturile si chiar o parte din obiceiuri. Motiv sa fie!

| Cleopa a răspuns:

Cred ca toata afectiunea lui a fost de sarada ca sa puna mana pe tine, iar acum cand te-a vazut indragostita, si-a atins scopul si s-a plictisit baiatul sa faca pe iubaretul; eu te sfatuiesc sa-l dai naibii ca mai sunt si alti baieti care pot sa-si bata joc de tine, nu numai el, sau daca esti mai atenta poate unul te va iubi cu adevarat!

| caterinasmile a răspuns:

Eu una am cunoscut genul asta de baieti. Stiu cum este. Cred ca s-a plictisit ori cauta altceva.
Si da s'ar putea sa aiba si pe altcineva si o spun din propia experienta.
eu te sfatuiesc sa vorbesti frumos cu el si sa vezi ce vrea de fapt de la tine iar daca nu'ti place raspunsul lui cred ca ar fi foarte bine sa te desparti de el!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Salut da poate o are pe alta sau poate e suparat pe tine acum depinde daca imi raspunzi intr-un alt comentariu poate imi dau seama cu mai multe informatii P.S sper sa mearga totul bine intre voi

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru RUDOFL4X4):

Faza e ca acum e plecat. pentru cateva zile in alt judet. si de cand a plecat e mai schimbat asa. nu stiu cum sa zic. inainte era altfel, mai dulce, zicea ca tine la mine, ma alinta etc, dar acum nu. e mai rece, nu are de ce sa fie suparat pe mine pentru ca nu am facut nimic. straight face

| RaduLemon a răspuns:

Papucii