| ionutzzz7878 a întrebat:

crying fetelor am o intrebare pentru voi
sunt cu o fata de care sunt indragostit tare de tot
mor dupa ea dar i-am zis prea repede ca tin la ea si ca o iubesc si ca as face orice pentru ea
ma port f frumos cu ea...
inainte sa ii spun astea ma alinta imi zicea de toate
imi dadea mesaje etc ma suna. si eu o sunam
dar de cand i am zis. nu prea imi mai da mesaje numai eu trebuie sa dau
imi zice ca a cautat`o unu dar l-a refuzat chatterbox...
adica in final nu mai e ca inainte, nu ma mai alinta, nu mai vb asa mult cum vbeam inainte, nu stiu ce sa mai fac. nu vreau sa o pierd voi ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vezi ma Ioane daca nu stii cum sa procedezi cu fetili?waiting
Nu trebuie sa le pui inima pe tava ca ti-o mananca.Inima
Trebuie sa le dai dragoste cu portia si sa le arati si partea ta intunecata ca sa vada ca nu poti sa fi numai bun
Crede-ma ca niciunei fete nu i-ar placea un catel care sa ii faca toate voile. Un tip care stie sa se certe e idealsmug

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Ai speriat'o. Probabil ca (inca) nu simte acelasi lucru pentru tine. Mergi si explica'i ca nu trebuie sa se simta datoare pentru acel "te iubesc", spune'i ca ai simtit ca trebuie sa i'o spui, si ca astepti pana e si ea pregatita sa-ti spuna, si ca vrei ca totul sa fie ca inainte.

V_V

| justmeesb a răspuns:

Buna! Iti zic parerea mea: poate ea inainte era mai deschisa.iti dadea mesaje, te suna si ce mai zici tu poate pentru ca te considera un amic si nu se astepta ca tu sa ai alte sentimente pentru ea, asta poate asta a bulversat-o putin si te vede altfel.Nu e pregatita pentru o relatie sau pur si simplu a intervenit alt baiat si nu vrea sa-ti zica.Cred ca ar fi bine sa o lasi si tu mai incet cu mesaje, sunat si vezi daca ea te cauta. daca face asta inseamna ca tine si ea la tine si pe urma poti incerca ceva.Nu te poti baga cu forta in imina cuiva daca nu e reciproca atractia, mult noroc!

| alissu a răspuns:

Eu cred ca ai luat-o prea repede si ca e confuza.Acordai ceva timp sa-si dea seama ce simte pentru. tine. Daca nu o mai stresezi asa de mult cu sunatu, datul mesajelor ai sa vezi ca va suna ea.
Succes happy

| Gabriella_1938 a răspuns:

Te iubea si poate ca inca te iubeste
dar ai luat-o prin surprindere ca o iubesti si din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai spus prea rapid ca o placi si app s-ar putea sa-i placa de tine dar nare curaj sati zica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol frate nu e neaparat o intrebare pentru fete asta.cam la cat timp i'ai zis ca o iubesti? faptul ca i'ai zis, gen, la o saptamana dupa ce te'ai combinat cu ea, mai mult ca sigur ai speriat'o.sau poate fata pur si simplu nu cauta o relatie.lasa oleaca de spatiu, incercati sa va cunoasteti mai bine si cu timpu o sa ajunga sa te iubeasca si ea:p

succes

| ionutzzz7878 explică:

Si ea mi-a zis mie ca e fericita cu mine si ca tine la mine dar doar la inceput acum parca suntem simpli amici... si da. i am zis dupa putin timp ca tin l ea.

| AngelL_4192 a răspuns:

1. Ori ai luat-O prea tare spunandu-i asta si nu prea stie cum sa reactioneze ori 2. Probabil a vrut sa fiti doar amici mai apropriati si atat.