| ILYMMML a întrebat:

O sa radeti sau o sa credeti ca-mi bat joc, dar am o mica problema ce mi-a reaparut in minte.
Cand eram mica, la 11-12 ani, iubeam pisicile si aveam cateva care stateau in curte. Obisnuiam sa iau pe cate una in casa pentru jumatate de ora si aici intervine problema. Imi venea la un moment dat sa bat pisica respectiva, fara ca ea sa fi facut ceva rau, si aruncam dupa ea, indeajuns de tare, cu o perna, repetand gestul cateva minute bune. Stiam ca ii faceam rau si simtea asta, dar continuam. Apoi ma opream si incercam sa o iau in brate.
Nu am reusit pana acum sa-mi dau seama de unde provenea avantul asta de a face asa ceva, mai ales ca nu s-a intamplat doar o data. Poate cineva sa-mi spuna/sa intuiasca ce poate insemna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probleme la mansarda, no offence!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Esti ciudata. De fapt toti suntem ciudati in felul nostru.

| wisesmartboyqaazwwsee a răspuns:

Aceasta este un fel de placere. Adică o enervezi, apoi doresti sa o imbratisezi.

| Theo451616 a răspuns:

Asa iti descarcai furia