| DDii a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare. Cum poti sa faci un semn cu gura, de ex pe gatul iubitului/iubitei? exista vreo tehnica anume? va rog raspundeti numai daca stiti happy mersiii

7 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Bite.

Gandeste-te, ca nu vrei sa mananci. Gandeste-te ca vrei sa lasi acel semn pentru ca persoana aia e a ta.winking foloseste dintii dar ai grija cu intensitatea. Un Ahh e ok. Un auuu nu e asa bun.winking

Have fun.

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Incearca sa ii sugi (ce urat suna!) timp de 1-2 minute maxim, locul unde vrei sa ii faci semnul (tii aceea portiune de piele in gura sugando, fara sa o lasi). Se va face ca si o vanataie dar mov, si va dura maximo 1 saptamana jumate.

| claaau a răspuns:

Deci pui gura pe gatul lui si sugi, sugi, sugi fara mila iar rezultatul va fi unul minunat si durabilitatea lui o saptamana maxim 2 poate 3 laughing spor la supt! tongue

| Nelamuritul a răspuns:

Pur si simplu ii sugi gatul pe bune si eu am facut la iubitalaughing.

| soricelulRulz a răspuns:

Nu exista o tehnica anume, pur si simplu musti...dar ca sa fi sugura 100% atunci cand musti incearca sa si "sugi " putin, garantez ca va iesi o foarte frumoasa pata mov

| Adeluuuu a răspuns:

Pai pui buzele in locul dorit si suuugi tare9vezi ca s-ar putea sa se invineteasca.winking