| Sofer a întrebat:

Întrebare pentru ambele sexe. Voi v-ați face un tatuaj cu ceva simbolic sau cu numele iubitului/iubitei?

19 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nope.
Nu sunt fană tatuaje.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Ofiintă):

Mereu aceleași răspunsuri pline de eleganta și fără urma de jignire happy. Toată stima! happy

| Ofiintă a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Ce compliment neașteptat! Ești o drăguță! Apreciez! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu mi as face tatuaj cu nimic

| Drimmero a răspuns:

Mi se pare o prostie mare, oricum te vei desparti candva. Prefer sa-mi fac tatuaje mari care simbolizeaza ceva si pe care sa nu le mai scoti.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Încă n-am înnebunit.

| Nemessys a răspuns:

Da, mi-as face cu semnatura artistului meu preferat.

| Werrich a răspuns:

Salut, mi-aș face tatuaj cu fluturi, simbolizează renașterea și reincarnarea; nu mi-aș face tatuaj cu numele iubitei pentru ca dacă ma despart de ea ma va costa mult îndepărtarea tatuajului plus ca ramane cicatrice.

| Eireann a răspuns:

Niciodata cu numele sau intialele iubitului. Poti sa iti arati dragostea pentru cineva si fara un tatuaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ce am vazut zilele astea pe Instagram o fata care isi scotea cu laserul tatuajul cu numele fostului laughing
Nu, nu mi-as face niciodata un tatuaj cu numele iubitului, mi se pare o prostie. Gen te tatuezi ca fraiera, si el se desparte de tine pentru alta si te arunca la tomberon cu tot cu tatuajul tau.
Si o prostie si mai mare mi se pare sa iti faci doar tu tatuaj cu numele lui. Da' el de ce nu isi face tatuaj cu numele tau?

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

"Da' el de ce nu isi face tatuaj cu numele tau?"
Poate nu-l lasa religia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, categoric. Tatuajele sunt păcat...iar trupul este Templu al Duhului Sfânt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Dacă mă despart de el, nu vreau să-mi rămână nicio amintire de la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| JustStitch a răspuns:

Nu am niciun tatuaj pe mine si nu-mi voi face. Dacă vreau pot sa port o brățară cu numele ei si atât dar nu-mi voi tatua nimic pe corp
deoarece relațiile în ziua de azi nu mai sunt că pe vremea bunicilor că să dureze o veșnicie.

| MaryMaria333 a răspuns:

Da dar daca doamne feri o sa ne despartim ce o sa fac cu el ca relatia s'o dus, nu si tatuajul laughing

| RowseRj a răspuns:

Nu. Wtf. Iubiți vin și pleacă. Nici dacă eram căsătorita nu făceam asta.

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu. Exista o groaza de alte modlitati de a avea o amintire draguta cu persoana iubita

| Singleone17 a răspuns:

N-am avut niciodata un iubit dar cred ca daca iubesti pe cineva cu adevarat ai deja tatuat numele respectivei/respectivului in inima, nu trebuie sa-l tatuezi si pe piele.

P.S: Gandeste-te bine inainte sa iei o asemenea decizie.