| DependentaDeCaramele a întrebat:

Hey anul asta a venit in clasa mea un baiat super dragut...in fine uneori e asa de dragut cu mine si imi ia apararea in fata celorlalti si imi face complimete si am ajuta ma pupa dar uneori se poarta foarte urat adica ma jigneste ma face sa ma simt rau si stie ca ma deranjeaza felul in acre imi zice dar el tot o face si mai mult vb vulgat despre mine O perosana apropiata lui imi zice ca ma place dar eu nuprea o cred si acea persoan imi tot zice "peroanele care se tachineaza se plac". eu nu stiu ce sa mai fac cum sa ma comport cu el ca sa fie bine si sa nu ma mai jicneasca voi credeti ca el chiar ma place sau doar iti bate joc de mine? si el se combine cu fetele mai mari nu ca alea de varsta lui.va rog sa-mi dati si mie niste sfaturi pentru chiar am nevoie voi ce ati afce dc un baiat s-ar purta asa cu voi cel mai bun sfat funda restul vot...

8 răspunsuri:
| Sunrize9000 a răspuns:

Intreaba-l daca simte ceva pentru tine...
si dc vb cateodata asa urat cu tine,,, te va lamuri... fundita?

| Sunrize9000 a răspuns:

Intreaba-l ce simte pentru tine si de ce cateodata vorbeste urat cu tine... te va lamuri. fundita?

| Mikutza_8054 a răspuns:

Cred ca e prea bagat in seama de tine si de aia te jigneste.e urat ca un baiat sa faca asa cu o fata.dar la ce baieti sunt in ziua de azi nu stii la ce sa te mai astept.nu il mai baga in seama si vezi daca se apropie el de tine inseamna ca te place daca nu inseamna ca doar vrea sa isi bata joc de tine.

| 01Bebe a răspuns:

Buna!
Este adevarat! "Persoanele care se tachineaza se plac".
Cred ca a-r trebui sa vb cu el si sa ii spui ca il placi.
Asta e cea mai buna solutie (la mine functioneaza mereu)
Sper ca te-am ajutat!
bafta!

| DependentaDeCaramele explică (pentru Mikutza_8054):

Saptamana trecuta l-am ignorat nu am vorbit deloc cu el.si dc ma intreba cv sau vroia sa-mi spuna cv nici nu il bagam in seama si nici nu ma uitam la el.dar azi am avut o problema si el m-a ajutat sa o rezolv.a fost foarte dragut din partea lui.si am vb cu el...dar nu stiu ce sa mai fac

| DependentaDeCaramele explică (pentru Sunrize9000):

Mi0e frica de reactia lui dc o sa-i zic ce simt pentru el si el nu simte celasi lucru pentru mine si o sa ma ia in ras?

| Sunrize9000 a răspuns (pentru DependentaDeCaramele):

Daca te pupa sunt sigur ca nu-si va bate joc de tine. ''nu risti nu castigi''
Dupa cum ai explicat acolo sus. sunt sigur ca simte ceva pentru tine... (fundita?

| jucator a răspuns:

Mai... chiar nu-ti dai seama. poate ca vorbeste urat doar ca sa iti atraga atentia sau daca isi baga si isi scote asa in tine sau., ai inteles tu, inseamna ca nu te IUBESTE bafta