| WHOre a întrebat:

Hey,as vrea sa ii trimit gagicului meu o poza sexy.Si m-am gandit sa ii trimit una cum beau lapte dintr-un pahar transparent, ca sa vada ce este in el.Eu nu stiu ce pozitie sa iau atunci (stand la masa,in genunchi, pe burta etc).Si unde sa pun cealalta mana? Dupa ce ii voi trimite poza ce sa ii spun despre ea(in lgatura cu laptele)? Si ce sa il intreb(ma refer tot in legatura cu paharul de lapte)? Va rog dati-mi niste idei. Cele mai multe idei vor primi funda.Va rog fara alte chestii care nu raspund la intrebare!

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pozeaza-te de sus... uitandu-te in sus. Ca si cum te-ai uita la el ...Intelegi la ce ma refer?
Cat despre lapte, presupun ca l-ai ales pentru ca seamana cu sperma. Nu cred ca e cazul sa evidentiezi..Cred ca il duce capul sa se prinda. happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cu o mana tii paharul si cu cealalta tii un san. il intrebi daca stie ca tu esti vedeta Milka ( cea mov ).

| Nyya a răspuns:

Ia o pozitie ca sa te ajute in evidentierea decolteuilui.O mana o tii in jurul paharului si cu cealalta te sprijini happy