| 0IoAnA0 a întrebat:

Hey! As vreau sa va dati cu parerea in legatura cu ce va voi povestii. In ultimile 2 saptamana de vacanta de vara(ultima) am inceput sa stau sin ce in ce mai mult cu un baiat pe care il stiam de cv timp dar nu am stat niciodata cu el. La un moment dat mi-a zis ca ma place si peste cateva zile m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar felul cum m-a intrebat nu mi-a placut (a zis cv de genu "poate facem si noi o combinatie cv?" -aiurea nu, ma rog) si a doua zi trebuia sa ii raspund. Dupa ce m-am gandit i-am zis nu pentru ca lui ii placea de prietena mea cea mai buna de vreun an sau mai mult si ea nu a vrut sa stea cu el si ma gandeam ca vrea sa o faca geloasa, deci am zis nu. dar seara cand am iesit mai multi si l-am vazut ca sta numai pe langa mine si se uita dragastos la mine si este suparat...pana la urma am zis da. Urmatoarele zile am iesit si ne-am plimbat. Dar cu prietenii de fata nu facea nimic ca sa arate ca e cu mine doar cand eram noi 2.Si la un moment dat pur si simplu nu am mai avut chef sa ies cu el ci cu prietenii (tin sa mentionez ca din cauza ca am fost cu el era sa pierg cativa prieteni). Eu am crezut ca daca nu mai vreau sa ies cu el nu mai tin la el si chestia cu prietenii m-a facut sa ma despart de el. Cand am facut asta era foarte suparat, mai tot timpul imi zicea cat l-a durut si...ca inca mai tine foarte mult la mine, dar in ultimul timp nici nu ma mai baga in seama si nu stiu de cethinking Voi ce credeti?(fara raspunsuri tampite)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si el joaca teatru, daca tinea la tine te lua cu el si discuta problema fata in fata.

| T4ny4 a răspuns:

Mai,eu am inteles ca o mare parte din vina o au si prietenii vostri.Ar trebui sa incerci sa-ti dai cateva zile singura,sa stai sa te gandesti la voi. Daca ti si tu la el vorbeste-i! Da,poate i-a placut de prietena ta, insa o fi vazut ceva mai mult la tine.O fi o fire mai orgolioasa si nu-i plac dulcegariile de fata cu alti baieti. Daca-ti place accepta-l asa cum e! Ca asa cum e ai inceput sa-l placi si el pe tine la fel! Dati-va o sansa, dar una adevarata.Cat despre modul lui de-a vorbi, asta se poate schimba. Spune-i ca nu-ti place ca adopta cateodata un limbaj vulgar. Vorbiti si-ati rezolvat problema!

| 0IoAnA0 explică:

T4ny4 ai destula draptate dar eu ma intreb dc acum nu mai cv cu mine decat foarte rar?

| zakuza007 a răspuns:

Si din nou t4ny4 are dreptate big grinhappy