| Andreea8900000 a întrebat:

Bună, acum câteva zile am iesit cu băiatul pe care il plac, si inca o fata, pe care nu o cunostea, si nu stiu daca ma place, cand a coborat m-a luat in brate. dupa ne-am mai plimbat si ne-am asezat pe o banca si a inceput sa imi arate poze cu prietenii lui, si dupa m-a intrebat daca ii dau telefonul, si i l-am dat. si a umblat la mess si la fiecare baiat cu care am vorbit intreba "cine e asta? " dar. cand a plecat a luat-o si pe fata aia in brate si pe mine. nu stiu ce sa cred, nu vreau sa imi fac sperante. sad

Răspuns Câştigător
| chitaramea a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile sa cutga de la sine. Daca te place sau nu tu nu poti modifica asta decat fiind tu insati. De obicei baietilor nu le place ca o fata sa se tinda spre o obsesie dupa el. Baietilor le place sa vaneze nu sa fie vanati. Asa ca stai linistita se va intampla ceva care iti va arata cu certitudine raspunsul ( fara batai de cap) Si nu uita sa fi tu inseti e cel ma important, cel mai atragator.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca te place si a luat-o si pe fata aceea in brate din politete, sa nu se simta exclusa si sa nu para asa evident ca te place.