| anonim_4396 a întrebat:

Hey astept pareriii! love struck Dupa cat timp dupa parerea voastra ar trebui sa fac dragoste fata de 16, 17 cu un baiat de 18, 19? Fara criticii e doar parerea voastra puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cand esti pregatita... dar parerea mea, daca va iubiti mult, si merge totul bine, dupa 8-9 luni... happy

| unknownn a răspuns:

Dupa 2 zile.

| LolaLollita a răspuns:

Parerea mea: daca il iubesti, te iubeste SI cel mai important, o faci pentru tine, pentru ca vrei tu, da.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna, draga mea! happy Daca vrei sa faci dragoste, nu ti evidenta la timp! Poate sa te astepte o eternitate, asta inseamna iubirea! Daca vrei sa faci sex, poti chiar acum! laughing Nu te tine nimeni. Timpul tu il hotarasti, daca esti pregatita faci, daca nu, nu.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Pai dragoste nu inseamna sex.
Dragostea este dragoste.
Sex-ul este sex.
Dragostea este prin atingeri fine, saruturi etc..Prin sex iti pierzi virginitatea daca esti sau nu.

| Terminatorul2 a răspuns:

Nici de cum mai ales ca baiatul poate ajunge in inchisoare daca se afla

| Terminatorul2 a răspuns:

Daca oricum o faceti aveti grija protejativa si mai ales sa nu afle nimeni

| MeandYou123 a răspuns:

Faci atunci cand esti pregatita, si simti care ai gasit baiatul care sa merite.Eu cred ca virginitatea este lucrul cel mai de pret al unei femei.

| Chrisssu a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa-ti programezi acest pas, trebuie sa fii sigura ca il iubesi si ca el te iubeste la fel de mult, trebuie sa fii pregatita sa nu ai regrete dupa, nu uita ca este un moment unic in viata unei fete si trebuie sa fie cel mai frumos pentru ca iti vei aminti mereu de el, si e frumos cand iti amintesti cu placere de momentul acela.
Sfatul meu este sa nu te grabesti lasa sa vina totul de la sine happy
Succes :*