| Deeeni a întrebat:

Hey baieti! Am nevoie de ajutorul vostru big grin. Deci sa incep:
Eu sunt o fata de 13 ani. Si imi place sa stau cu anumiti baieti. Deoarece ei vorbesc mereu despre chestii interesant, razi cu ei, adica nu-s ca fetele alea care vorbesc numai despre moda, si tot ffelu de porcarii...Si daca stau cu baieti, unii si unele ma fac cur*a dar nu-i adevarat! De ex cel mai bun prieten baiat al meu m-a tinut in brate la ziua unui prieten. La un film de groaza happy Dar vestea asta sa raspandit si cica mie imi place de el si alte barfe... Dar vreau sa va spun ca niciodata nu mam pupat cu el, nici macar pe obraz nu l-am pupat ( doar de ziua lui ) dar lumea intelege altceva mereu.

Deci intrebarea mea e : Ce credeti voi? Adica prin ochii unui baiat cum vedeti o fata care sta cu baietii dar e cuminte?

Răspuns Câştigător
| AndreBoy a răspuns:

Cum te vad eu ok
1 O fata care vei avea noroc la baieti
2 Alea care te fac curve is proaste
3 Si eu mai ma pup cu fete pe obraz zilnic si nimeni nu zice nimic
In concluize de vad bine

| Deeeni explică (pentru AndreBoy):

Mercii :* Mult. Ti-am dat funditabig grin

| AndreBoy a răspuns (pentru Deeeni):

Cu placere

21 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Cei care barfesc nu au altceva mai bun de facut. Nu ii asculta! Si ce daca in grupul tau de prieteni, preferi baietii? Daca va intelegeti si aveti multe in comun, este foarte bine.
Important este sa te simti bine alaturi de prieteni.

| Deeeni explică (pentru FemeiaPisică):

Stiu asta happy. Dar stii cum sunt copii astia...Doar unii*

| unknownn a răspuns:

Ce invidioase laughing

| Deeeni explică (pentru unknownn):

Cine? Prietenele mele?laughing

| unknownn a răspuns (pentru Deeeni):

Yep

| Deeeni explică (pentru unknownn):

laughing Pai cam da sunt ''prietenele mele'' pentru ca ele nu se pot face placute si pe langa altii tongue

| DorelExpertu a răspuns:

Destul de bine...

| Deeeni explică (pentru DorelExpertu):

Adica?happy

| DorelExpertu a răspuns (pentru Deeeni):

E normal sa stai sa faci ce iti place cu cine iti place.nu lua in considerate ce zic ceelelalte fete pana nu ajungi in baie, la baietii e okhappy

| Deeeni explică (pentru DorelExpertu):

Nici nu o sa ajung acololaughing

| STR1K3R a răspuns (pentru DorelExpertu):

Haahah bre vezi ca o speri!:d

| Deeeni explică (pentru STR1K3R):

rolling on the floor

| STR1K3R a răspuns:

Esti ok numai ai grija la persoane care zic ca esti curva!
daca te distrezi cu ei e ok
am si eu o prietena nu stiu ce are dar la ea ii alta situatie adica ea sta in brate la baieti in fiecare zi flirteaza intr-un cuvant curva
TU ESTI OK, DACA NUMAI ATATA AI FACUT!

| Deeeni explică (pentru STR1K3R):

Multumesc big grin Imi pare bine sa aud parerile altora care nu ma cunosc pentru ca pot fii influentati negativ happy

| STR1K3R a răspuns (pentru Deeeni):

Nu le asculta asa am facut si eu la un moment dat numai cu fete am stat dar nu ca imi placea o fost un pariu si l-am pierdut dar dupa a inceput sa-mi placa(y)

| STR1K3R a răspuns (pentru Deeeni):

Nu stiu ce sa inteleg din ce ai scris?laughing

| Deeeni explică (pentru STR1K3R):

Stai asa! Nici eu nu am inteles ce ai spus te superi daca ia formulezi o data?blushing

| STR1K3R a răspuns (pentru Deeeni):

La care nu intelegilaughing)

| elenapacos a răspuns:

PAi asat e ceva super normal.Probabil cele care te fac c*urva sunt invidioase ca tu poti avea prieteni, poti vb cu ei, ceea ce ele nu pot face findca se gandesc numai la relatii.Eu am 14 ani, stau cu baieti, vb cu ei, daa nimic altceva.e absolut normal sa faci asta.