| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, am o dilema care ma nelinisteste, de azi noapte iar dimineata asta era sa trec pe rosu la semafor. Cum reactionat cand faceti sex cu iubita si observati ca chilotii ei sunt rupti?

Răspuns Câştigător
| tup3u a răspuns:

Îi dau bani de tangawinking

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

OK. Sunt rupti chiloteii. Dar nu ai precizat... in ce loc? thinking

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi bag p la in ea gaura thinking
Daca ar fi o relatie stabila (de mai mult timp), probabil as lua-o la misto.
As trece pe rosu cateva zile, daca ar avea Slobozia prin chiloti, nu gauri in plus.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate erau ieftini.

| LoveSleep a răspuns:

Mă rog sa fie rupti in fund ca sa pot sa zic ca daca tot e o gaura acolo...

| Sofer a răspuns:

Mi-aș pune un semn de întrebare. Ca de ce are chiloți rupți? Cine iar fi rupt în timpul partidei sexuale?

| Goete a răspuns:

Eu ii vad chilotii inainte de a face sex... cand ii rup. Si cand sunt atat de excitat, trec pe rosu. Adica, si daca-i pe rosu, ce mai conteaza? Important e sa aiba chilotii ruptiwinking

| Goete a răspuns:

M-as intreba de ce nu are bani pentru chiloti noi. Ca daca cineva ii ruoe ca s-o ****, ii rupe jos de pe eawinking - si nu mai apuci sa ii vezi rupti

| Werrich a răspuns:

O întreb calm cine i-a rupt chiloții, ca ma mintea ca e virgină.

Răspuns utilizator avertizat
| George377 a răspuns:

Si daca avea o șosete rupta sigur ia rupt o cineva laughing se mai rup frate nu-i asta o problemălaughing) probabil ia încurcat cu ai maicasi