| SkittySkitt a întrebat:

Cat costa amenda daca trec pe rosu la semafor, in Franta?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu conteaza cat e amenda, important e sa nu treaca si cel de pe sensul celalalt pe galben.
Atunci totul va fi groaznic!
http://www.youtube.com/watch?v=CW52Tcq64Hs

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Amenda ca amenda oh go on dar s-ar putea sa te coste viata...

| KoaLaBoY a răspuns:

Se rotunjeste undeva intre 1.500 si 2.500 de euro, dar un sfat prietenesc, NU face niciodata asa ceva, poti fii ranit grav sau poti chiar sa mori.

| R3zZ a răspuns:

Saaaal si eu is in franta si a patit mama mea exact la fel si a primit 1300Euro amenda in Paris Beauvais!
Funda happy