| FairyTailFan a întrebat:

Hey baieti am si eu o intrebare pentru voi.
Ce vreti sa spuneti atunci cand spuneti despre o fata ca e "buna rau"? Sunt curioasa caci chiar nu stiu. (as vrea raspunsuri de la baieti de 16-17 ani va rog)
Inseamna cumva ca va place de acea fata in sensul de a fi cu ea? ( PS : nu este vorba despre mine ci despre o prietena. toti ii spun asa si mereu cred ca o plac pe ea si pe mine nu)
Funda

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Vor să spună ca ei sunt niște porci de fapt și nu știu să aprecieze o femeie.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu ma incadrez ce-i drept in categoria baieti 16-17 ani,dar cred ca sunt capabila sa raspund in cunostiinta de cauza.A fi buna rau pentru o domnita nu-i chiar un lucru de lauda,suna a femeie usoara,cu care vrei sa ai o aventura de scurta durata pentru ca te incita, nu este fata cu care ai vrea sa iesi, s-o prezinti cuiva, sa ramai o perioada nedeterminata prieten cu ea. Fata pe care ti-o doresti alaturi e frumoasa, nu... buna rau.

| cobra15 a răspuns:

E evident ca se refera la fizicul ei, adica are sanii frumosi, fundul bombat si chestii de genul, asta inseamna ca o fata/femeie e buna, funda?

| FairyTailFan explică:

Nu trebuie neaparat doar cei de 16-17 ani trebuie sa raspunda. Vreau cat mai multe raspunsuri

| SalamSasesc a răspuns:

Pai sincer... cand zic asta ma refer ca e buna la pat... La ce te asteptai, este arhi'cunoscut ca prima oara te indragostesti de corpul unei fete, de acolo apar si fanteziile, nu?