| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti care va cuplati cu femei divortate care mai au si un copil, nu luati intrebarea ca pe o ofensa, incerc sa inteleg motivul pentru care intrati in astfel de relatii, nu va mustra contiinta cand stiti ca copilul e al altuia si e mai complicata relatia cand e un copil la mijloc? Nu va veti putea bucura de relatie pentru ca mereu copilul va influenta 100 la suta asta, iar femeia nu mai are chef de relatie ca alta data, pentru ea devenind o nevoie practica. Ce va detemina sa acceptati sa fiti intr-o astfel de relatie? Mai ales daca nu ati fost casatorit, copil nu aveti si sunteti tanar?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Adevărat frate. Măcar sa fie divorțata fără copii.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vor friki friki nu le pasa de odrasla aleia. Sant invers prefer sa primesc atentie de la femei nu le caut e mai misto asa

| Sofer a răspuns:

O întrebare foarte bună. La fel ma aflu și eu într-o situație cu o femeie de 32 de ani. E divorțată cu un copil dar partea buna ca copilul nu sta la ea și e la fostul ei soț. Urmează sa ma întâlnesc cu ea și sa vad dacă chiar vrea sa ieșim la o cafea. Dacă ar avea copilul la ea în grija nu m-aș baga în genul asta de relație.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Sofer):

Frate si asa copilul ala va influenta relatia chiar daca sta la tatasu

| Sofer a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Adevărat frate. Măcar sa fie divorțata fără copii.

| M1994 a răspuns:

Bai! Sincer eu ma întalneam cu femeia asa, gen ne întâlneam o facem și gata! Atat tot, depinde de persoana!