| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cati dintre voi sunteti insurati dar nu va iubiti sotia dar v-ati casatorit cu ea ca a fost mai comod, lejer si sigur?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Comod si lejer singur?
Stii ce se spune despre aia care asunt singuri pe la 35-40 de ani? Ca ori sunt impotenti, ori labari pe viata, ori au o problema psihica.

Ala de s-a insurat de gura si ochii lumii, fara sa-si iubeasca nevasta, a facut-o probabil pentru ca are un cuc mult prea mic sa satisfaca vreodata vreo femeie si a fost luat de o uratica, care il iubeste.
Cam asta ar fi unicul motiv la care ma gandesc de ce un barbat care nu-si iubeste femeia, accepta orice, numai insurat sa fie si sa faca impresie buna afara, la rude si prieteni.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stiu daca ai auzit de acest termen draga mea, dar se cheama homosexualitate (care nu e boala psihica sau alegere personala btw) si anumiti barbati nu se pot casatori cu o femeie, pentru ca nu le plac femeile in primul rand.
Sometimes you should think out of the box, Violetta.

| Danny28 a răspuns (pentru Mayhem666):

Violetta e Jassmina laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Danny28):

Stiu, dar i-am zis pe numele pe care il are acum.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ai cum mane sa te căsătorești cu cineva pe care nu iubești. Asta e obsesie și nu face bine relației...

| Mayhem666 a răspuns:

De ce as face o asemenea greseala?

| Goete a răspuns:

Condoleante, Verginica...
Prostii mai face unul la o betie, dar tu ai patit-o rau de tot

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Goete):

Frate nu este vorba despre mine, eu nu ma insor niciodata, nu vreau sa fiu SCLAVUL SOTIEI, eu sunt burlac pe viata

| Strwberrs a răspuns:

N-as fi de parerea asta.
nu se face asa ceva.