| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei baieti, imaginati-va urmatoarea situatie. Sunteti putred de bogat, parintii au afaceri prospere, iubiti o fata sexy si single dar saraca. Parintii nu sunt de acord cu relatia ta cu fata sexy, single si saraca deoarece e saraca si nu are viitor si va obliga fortat sa va insurati cu fiica unor prieteni de ai lor tot bogati. Ce faceti in situatia asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vulturii nu vaneaza muste. Dar tu esti liber sa mai incerci.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si fata aia single si saraca si frumoasa va sta cu mine din iubire wow ce romantic ma faci sa lacrimez de dimineata noroc ca am ochii de crocodil, nu as face nimic, fete se gasesc mereu oriunde, m-as duce in toata lumea daca as avea banii nu leas da pe femei, as vizita toata lumea apoi as zbura spre cosmos statia spatiala, ma apuca greata cand aud de iubire si iubirea feminima, fetele iubesc 10/20% din barbati badboys cu restul se compromit, daca eram printre aia 10/20% faceam la fel, man nu fi asa obsedat de femei ca cu ele nu ajungi departe, imi spunea un bun frate in groapa te baga femeia niciodata departe de ea

| corbulalbrosu a răspuns:

La care telenovela sud americana te referi in intrebarea? Sau face parte dintr-un film indian? Probabil daca vei prezenta si titlul fimului sau serialului care ti-a inspirat intrebarea, vei primi si raspunsul adecvat. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iubirea invinge.

| OldSoul a răspuns:

Ii spun sa-mi dea bani sa merg intr-o vacanta sa ma gandesc cu capul limpede ce trebuie sa fac.
Iar de banii aia, ii cumpar fetei sarace un apartement in apropierea mea, si cu timpul ma mut acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa despre ce cred parintii, nu sunt fatalau si sunt mult mai inteligent decat ei!? Nu ma insor cu niciuna si aleg sa imi traiesc viata!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a tras-o una bine de tot de mereu zici ca nu te insori? Evident ca nu ma refer la sex mai inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Evident ca si eu am ramas cu buza umflata, la un moment dat, ca orice om. Eram mic si inocent. Dar mentalitatea mea nu se bazeaza pe o relatie esuata, ranile alea s-au vindecat demult, mentalitatea mea se bazeaza pe cunoasterea, la un nivel profund, a modului in care functioneaza oamenii. Asta si faptul ca insuratoarea nu mai are niciun sens in ziua de astazi, asta daca nu esti de la tara. Darul nu ma intereseaza, nu sunt suficient de snob incat sa simt nevoia sa-mi "sarbatoresc" legatura cu o femeie in fata apropiatilor, nu permit nimanui sa aleaga pentru mine asa ca nu se pune problema sa fac pasul asta doar pentru ca mi se cere si prefer sa nu existe complicatii juridice, in cazul in care relatia nu merge, fiecare dintre noi fiiind liber sa plece oricand. Nu vad rostul unei casatorii.

Iar tu, Freud, ia-o mai usor. Nimic din ce ma defineste pe mine nu poate fi atat de simplu. Tu ai avea nevoie de ani ca sa intelegi 1% din ce sunt. Alege-ti un exercitiu mai usor.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca nu esti chiar atat de interesant incat sa imi bat capul ca sa te inteleg, rar se intampla asta. Eram curios doar de ce. Daca erai unu ca Ray nu mai intrebam ca deja stiam raspunsul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nici eu nu o s-o fac. Ce ti se pare in neregula cu acest curent MGTOW? Ia cauta repede pe Google ce inseamna si pune o alta intrebare marca Broken pe TPU!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit de acest fenomen dar nu sunt acolo (si nici nu am ceva cu cei care fac asta ). Imi place viata cand am pe cineva langa, nu sunt chiar asa suparat pe genul feminin.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, nu e ca sunt °pro casatorie° sau mai stiu eu ce.

http://www.tpu.ro/......a-i-funda/

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

E problema ta daca viata nu poate fi frumoasa pe cont propriu. Insa n-ar trebui sa ti se mai para ca ceea ce faci tu e ceea ce este normal. Nu exista asa ceva.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni diferiti, pareri diferite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Sau nu! Orice om poate fi fericit singur.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Mare parte din viata mea am fost singur, fara prieteni sau familie, am trecut prin multe singur. Atat de mult ca nu am incredere deloc in oamenii de pe langa mine. Dar nu pot spune asta si despre prietena mea. Mi-a luat ceva timp sa am incredere in ea si chiar si asa, nimeni nu imi poate garanta ca si peste o luna suntem impreuna. Vorba cuiva ° ce va fi, va fi °. Nu e ca toata bucuria mea depinde de ea, nu as face niciodata prostia asta. De aia multi dau in depresie dupa ce se despart si in caz de ajung acolo nu am sa sfarsesc ca aia. Dar da, imi place timpul care il petrec cu ea. Daca nu era asa, nu mai eram impreuna, asta e clar. Din cate am citit am vazut ca multi care aleg °MGTOW° au avut niste relatii de rahat si au ales sa nu isi mai bata capul cu fetele, si ii inteleg. La cum sunt multe fete in ziua de azi ---

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Vulturii nu vaneaza muste. Dar tu esti liber sa mai incerci.

| teoeo a răspuns:

Desi sunt fata o sa ma pun in pielea acelui băiat...
Pai ..cred ca le-as chema pe amândouă sa vina cu niste prietene, as chema cativa prieteni si as da o petrecere. Cred se subînțelege ce orgi ar avea loc acolo.
Apoi nu o sa îmi mai pese de ele.
si as trai pe barosaneala toata viata