| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand iubita voastra va posteaza de dimineata pe peretele vostru de facebook urmatoarea postare:
Este iarasi dimineata,
Du-te spala-te pe fata,
C-a-nceput iar saptamana,
La munca, nu la intrins mana!
Eu unul sincer as da block in secunda doi si as merge la service-ul meu de telefonie mobil sa blochez apelurile de la ea.
Voi cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu i-as mai intinde mana sa ne luam de mana cand mergem pe strada.Ii raspund cu aceeasi moneda.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

As trata-o ca pe o gluma.Ce ti se pare anormal? Sau nu stii ce e simtul umorului?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru darrio2007):

Si umorul are o doza de adevar, hai totusi sa nu tratam cu gluma orice

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Probabil,acea iubita stia ceva mai multe despre el.

| Doub a răspuns:

O tipă care se respectă nu ar posta asta.
Ar posta ceva şi mai umilitor.laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Dar suparacios mai esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o femeie care mi-ar apartine nu ar posta asa ceva pe Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş întreba-o ce a fost în capul ei, unde a găsit porcăria aia, ce mai vrea să-i cumpăr? La ce cabană vrea s-o duc?

| OMFGConrad a răspuns:

I-as da hide la post.