| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand ajungeti seara acasa obosit pentru ca stati toata ziua sa adunati donatii si sa ajutati voluntarii pentru refugiatii din Ucraina iar iubita voastra va face scandal ca ati neglijat-o toata ziua, da cu pumnul in masa si sparge o farfurie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa fi voluntar pentru refugiatele din Ucraina

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

Da frate eu sunt in momentul asta aici la un punct de donatii, sortez, adun ajut si imi vin inspiratii pentru intrebari

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In loc sa te astepte cu mancarea calda, vana cu spuma si patul parfumat?
Drumul! Usa ei si casa ta.

| mgtow a răspuns:

Exista multe solutii pentru a inlocui orice femeie

| Hammurabi a răspuns:

Păi ce să facem?
O donăm și pe ea. Poate trebuie cuiva. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Te desparți de ea. Așa ceva nu se poate.

| Eireann a răspuns:

Poti data viitoare sa o iei cu tine. E absolut uimitor ce perspectiva capeti cand vezi consecintele unui dezastru si pui mana sa ajuti.

| aumih16 a răspuns:

Eu zic ca e importanta treaba asta cu donatia! ucrainenii trebuiesc ajutati! daca eram noi in locul lor ce faceam! nu tot asa ne ajutau ei pe noi! eu sper si ma rog sa se incheie nebunia asta dintre rusia si ucraina! trebuie sa fie liniste! asa este normal! mai ales ca nimeni nu isi doreste razboi! tu vrei sa te duci la razboi! eu nu vreau! oricum putin va plati el cu varf si indesat mascarada asta pe care a facut-o! cineva trebuie sa il opreasca! numai merge asa! omul asta e nebun! e o amenintare pentru noi!

| Marian12123 a răspuns (pentru aumih16):

Războiul cu Ucraina nu este ca și la tv, de ai vedea ce mașini au trecut prin vama, la vama este plin de mâncare și nu o ia nimeni, sunt puțin ce iau ceva dar în rest toți au la ei

| aumih16 a răspuns (pentru Marian12123):

Bine poate ca ai dreptate! ce sa zic spun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He he Verginel, fereasca-ma sfântu' de o astfel de femeie laughing

Ce as face eu? I-as explica situatia cu calm. Daca nu intelege cu vorba buna, atunci ma retrag la mine in camera, imi pun antifoanele in urechi si ma bag la somn big grin

| StefanIlAreMare a răspuns:

In loc cand ajungi acasa sa ti faca o gura calda ca ai muncit toata ziua, ea face scandal? inacceptabil eu as spune sa o bagi pe front

| DARLINGx a răspuns:

Despartă-te de ea. Dacă nu știe să respecte, și face scandal.

| wedonttalkaboutBruno a răspuns:

Pentru faza cu Ucraina ai tot respectul meu...in legatura cu iubita ta...las-o happy