| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Sotia va trimite sa cumparati paine, mergeti la magazin, luati painea o platiti dar nu mai stati sa luati restul de 40 de bani. Cand ajungeti acasa si va cere nevasta restul incepe sa tremure, sa transpire si sa dea cu pumnul in masa de nervi ca nu ati luat cei 40 de bani. Cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

M-aș duce direct la oglindă, să văd cum arată un bou care a luat-o pe asta de nevastă. rolling on the floor

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

laughing)))))))) foarte tare asta

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii pun mana la gura si ii zic sa termine altfel nu-i dau drumu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O trimit la mă-sa să facă istericale acolo.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O trimit fortat dupa aia 40 de bani, si fug de acasa.

| Sofer a răspuns:

Sa va ferească domnul de astfel de femei.

| Goete a răspuns:

Eu imi dai seama cat de tampit sunt, ca pentru cei 40 de bani AM LUCRAT

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Esti o persoana zgarcita?

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Multumesc happy
Pentru a ma numi persoana.

Nu voi incepe sa ma laud ca sunt sau nu o persoana zgarcita.
Sunt o personana care plateste EXACT pretul pe care il are de platit si crede-ma in orice local comercial din ALta Tara ca Romania iti da ultimul cent su il iei pentru ca AI LUCRAT PENTRU EL

| floresdemayo a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu cred că e zgârcit, dar poate băiatul face economii. Unii nu își câștigă banii cu ușurință, ci îi câștigă cu trudă, efort continuu, cu "transpiratie", iar dacă ești risipitor și generos cu toti lucrătorii comerciali, ajungi la vorba aceea : nu-i prost cine ia, ci cine dă.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Nici bacsis la chelneri nu lasi?

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te intreb eu, ce lucrezi tu si daca e Ilegal sa dai bacsis la un medic de ce e obligatoriu la un chelner? El nu are salariu? Care e diferenta? Normal ca Nu dau

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

La chelner nu e obligatoriu bacsisu frate

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Totusi "unii" se mira daca nici bacsis la chelneri nu dauwinking

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Intocmai, ei cred ca esti zgarcitlaughing)))))))))))))))))de aia se mira

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Te intreb eu daca tu lucrezi intr-un depozit, descarci un camion, soferul iti da bacsis ca l-ai descarcat?
Sau soferului ii da cineva bacsis ca a sosit sa descarce, adica isi face meseria?
Personal nu vad ce diferenta ar fi cu un chelner, o chestie e "credinta sociala" sa o numesc asa, dar eu fac ceva pe ceea ce crede lumea. Oricum nu pot trai in modul in care sa ii satisfac pe toti. Deci traiesc pentru mine si cu convingerile mele.
Stiu ca tu ma intelegi. Dar oricum e ok ca fiecare sa procedeze cum crede si nu am nimic impotriva ca oricine sa dea bacsis peste tot

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Da frate te inteleg

| Goete a răspuns:

Dar cum vine intrebarea asta la "Dragoste si sex"?
Sau insinuezi ca nevasta te *** la melodoie pentru restul pe care e Normal sa il iei?

| Nirvanaaa a răspuns:

Chiar ca e scăpată de sub control situația.
Așa o fi bătut aia cu pumnul in masa și când a semnat omul actul de căsătorie? laughing

| LordCristobal a răspuns:

O las sa tipe singura in casa.
Unele femei innebunesc când nu te certi cu ele sau nu le bagi in seama.

| 1997onur a răspuns:

Nu am soție deci nu cumpăr pâine._.

| anonimuIl a răspuns:

Îi spun că are dreptate și data viitoare nu mai las rest 40 de bani.
Ea se calmează și asta a fost toată discuția care putea să fie o ceartă.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Ce e intrebarea asta? fereasca dmz

| Kiran a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai laughing))
Pai cred ca i-as trimite un transfer bancar de 50 lei si ii zic ca mi-am luat bomboane de aia 40 de bani laughing)
(cred ca dupa pumnul in mana urma sa de-a in soțior laughing) )

| mateia320 a răspuns:

E geloasa ca sotul a lasat un ciubuc la vanzatoare.