| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când faceți sex cu iubita voastră și ea brusc urla din toți plămânii și nu se mai oprește iar vecinii bat în țevi iar de afara se aud câinii cum latră?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Cred ca e cazul sa cheme un exorcist.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am centrala de apartament, nu au in ce sa bata vecinii, haha

| dullcat a răspuns:

Bine ca nu se da si zoom out la cadru, sa se vada planeta, pentru a arata cum se aud urletele pana in spatiu.

Ai ramas fara inspiratie din moment ce te iei dupa intrebarile altora?

| VoidEternal a răspuns:

Mă duc și mă privesc admirativ in oglinda și ma bat singur pe umar.

| LordCristobal a răspuns:

M-as implica in continuare in magia actului sexual fara sa imi pese de ce zic vecinii.

| blackann a răspuns:

Dau mai tare, bro

| iulia0514 a răspuns:

Mutate la casa și nu ai probleme cu vecinii!
De preferat într-o zona fără atâția câini maidanezii sa nu mai fie deranjați de urletele partenerei!

| ALM2000RO a răspuns:

Fiind asexual și aromantic, nu știu ce aș face, doar n-oi trece niciodată prin așa ceva.
Dar probabil că aș deschide geamul și aș urla eu la vecini și le-aș zice că eu în casa mea fac ce vreau iar ei să-și vadă de treabă altfel o pățesc cu mine!

Răspuns utilizator avertizat