| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când faceți sex noaptea cu iubita voastră iar ea începe sa urle foarte tare cât o tin plămânii de se sperie câinele vecinilor și începe sa latre iar vecinii bat în țeava?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nici chiar asa. Nu e lup ca sa urle la Lună.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa vezi ce miso este cand vine salvarea sau Politia la usa... ori se lasa cu amenda de la Politie pentru tulburarea linistii publice, ori o ia la spitalul de nebuni laughing

| LordCristobal a răspuns:

O incurajez sa tipe mai tare ca actul sexual sa fie mai incitant.

| blackann a răspuns:

Stai linistit ca nu o ia nimeni la nebuni, poate doar pe violetta o sa o ia in curand. rolling eyes