| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când faceți sex cu iubita voastră în pat și ea începe brusc sa urle tare așa încât vecinii încep sa bată în țevi și se aud câinii cum latră? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

As lăsa-o mai moale si peste un minut as incepe mai tare ca la inceput

7 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Stiu ce sa spun ca vecin. Bai nene, ati uitat ca nu sunteti in padure?

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar am avut o asemenea experinta cu un vecin de bloc, in toiul verii... si noi, totii vecinii am iesit noaptea in balcoane si am inceput cu totii sa aplaudam, pana s-au rusinat aia si au inchis geamul.

| Sofer a răspuns:

Direct la punctul G, daca a urlat așa tare. Îi dau in continuare sa urle.

| ywar a răspuns:

Partenera mea este destul de vocala in pat, desi nu mai suntem chiar tineri. Uneori ma simt stanjenit, dar in acelasi timp ma bucur ca are orgasme in timp ce ne iubim.

| LordCristobal a răspuns:

O incurajez sa urle si mai tare ca sa avem o noapte de vis.

| blackann a răspuns:

Wow, ce decizie matura a luat violetta... pensionara obosita.

ba, nu mi pasa de vecini, continui treaba.

| GeorgeCazan a răspuns:

Chiar azi am avut genul de întâmplare. Așa ca nu știu cum ai ales sa postezi mesajul. Cred ca ești mama Omida, ai previziuni. M-au trecut toate apele, i-am zis de nenumărate ori sa numai facă gălăgie, dar nu a înțeles. Oricum toți vecinii pe lângă noi sunt plecați in weekend, ăla mic e la bunici, dar totuși... dacă cineva îmi va bate obrazul?