| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand sotia intra peste voi in baie cand va spalati pe dinti, vede ca lasati robinetul sa curga si se enerveaza de da cu pumnii in faianta si tipa, cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi data trecută când a dat cu pumnii în masă pentru că m-a văzut dansând cu fosta, am avertizat-o.
Acum am sunat la 112, a venit Smurd-ul, a luat-o și a internat-o la psihiatrie.
Asta e.
laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O conversatie de ramas bun cu peripetii verbale si iese din casa. De fel nu las apa sa curga pentru ca se iroseste de pomana + exista robineti cu senzori cand pui mana langa cerculetul negru

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a ajuns pana si nevasta sa tipe si sa sparga faianta, inseamna ca are un bou acasa si probabil merita batut.
Alta varianta este sa divorteze, pana nu il ia nevasta la bataie laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O las sa-si faca numarul, altfel iar uit sa ma dau cu apa de gura la sfarsit.
De faianta nu e problema, mi-au ramas aproape doua cutii.

| Mayhem666 a răspuns:

Ce psihopat lasa robinetul deschis ca sa curga apa cat timp se spala pe dinti? Risipa de apa.

| VoidEternal a răspuns:

Ii zic sa-si canalizeze energia ca sa faca niste snitele.

| Crackman a răspuns:

Nu prea ai ce discuta, ma debrac si ii umplu gura sa nu mai zica nimic

| LordCristobal a răspuns:

Mă despart de ea in secunda doi.Intr-adevar am făcut și eu o greșeală dar reacțiile ei nu sunt normale.