| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când soacra intra peste voi în baie fără a bată la usa și striga tare ca consumați prea multa apa și începe sa dea cu pumnii în faianță și cu picioarele în usa, invocând motivul ca locuiti la ea pe gratis? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Chem vecinii sa o tina sau lege si chemam ambulanta sa o duca la spitalul de nebuni, ca acolo vreau sa-i fac resedinta de acum inainte.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Te muti pur si simplu...

| Sofer a răspuns:

Soacra e cam sarita de pe fix.

| LordCristobal a răspuns:

De obicei fetele nu prefera sa stea cu soacrele in aceeasi casa.
Dar in situatia asta daca as fi fata as merge nud in fata ei si as lua o galeata de apa sa o ud.
Insa daca soacra e mai despteapta putea sa umble la centrala si sa opreasca apa calda fara sa faca scandal.Sa vezi atunci scandal.laughing))

| AdioTPU a răspuns:

O las pe nebuna sa dea cu pumnii cat vrea iar eu îmi văd liniștită de treabă. Ea își consumă energia cu pumni și țipete, nu eu.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pai i-as zice :
1.iesi afara si vb dupa ce termin
2. exista tonuri mai normale pe care se poate discuta,
3.preferi sa fiu vreo nespalata? Oricum si eu plătesc factura

| whitelore00 a răspuns:

Cum gestionați situația?
o *** de nu se vede calda...