| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei doamnelor, cum reactionati atunci cand va rugati sotul de o saptamana sa repare robinetul de la baie si nu a facut-o iar peste cateva zile aflati ca vecinei i-a montat intr-o zi 3 rafturi de biblioteca. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| DannyDDanny a răspuns:

Vrea sa i-o tragă vecineilaughing)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Multam cerului ca mi-am luat un intelectual, nu un handyman care repara robinete laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi-am adus aminte de un banc( aviz domnilor)
El si ea in primii ani de casatorie
EA,,Iubitule s-a stricat robitetul din baie''
EL,,Dar,ce sunt instalator'''?
Cate zile dupa...
Ea,,Iubitule, s-a stricat intrerupatorul din bucatarie''
El, Da' ce sunt electrecian...
Dupa alte refuzuri de acest gen toate problemele sunt rezolvate.
EL (uimit), Iubi, cum ai reusit?
Ea (satisfacuta) Totul a a fost rezolvat de vecinul de 2.Si fii linistit, am si platit.A zis, Ori ii cant, ori facem sex''
El,, sper ca i-ai cantat''
Ea,, Da ' ce sunt cantareata''?

| Hammurabi a răspuns:

Probabil e tâmplar omul, nu e instalator.
Soția să zică mersi că nu e ginecolog. rolling on the floor

| VoidEternal a răspuns:

E clar ca omului ii plac fetele care citesc, deci ar fi bine sa se puna si ea pe citit.

| Goete a răspuns:

O rog pe vecina, ca intre prietene, sa-i ceara sotului sa repare robinetul laughing

| vodami92 a răspuns:

Doamne ce intrebare!

| Esti a răspuns:

Îl trimit sa se mute la vecina?