| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand ajungeti acasa lihniti de foame de la munca si sotia spune ca va asteapta cu ciorba dar ciorba nu i-a iesit din cauza ca nu a stiut ca se baga apa in ea. Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Comandam de la food panda pe banii ei desigur apoi platesc portia mea in natura

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia nu-i nevasta

| darrio2007 a răspuns:

Dar ce se bagă? Vin?

| Răzvi42 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pe un copil? Bai puta, am 24 de ani, tu ar trebui sa fii invidios nu eu. Nici nu stii sa minti, te dai de gol singur.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Răzvi42):

Mai usor cu hate-ul copilas ca faci riduri

| Răzvi42 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Imi pare rau pentru parintii tai ca au facut asa exemplar.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Răzvi42):

Sa nu iti para pentru ca sunt foarte mandri de mine datorita mie traiesc regeste iar eu am o viata excelenta datorita indrumarii lor.

| Răzvi42 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bine Dorian.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș băga apă în ciorbă.

| Fatamuntilor a răspuns:

I-as zice ca am schimbat meniul si de fapt ciorba e felul doi!

| Sofer a răspuns:

Dacă nu gătește bine, nu-l mai vede pe Miguel la veverița ei.

| CodrutElian1990 a răspuns:

La mine nu se intampla asa ceva. Sotia mea este o gospodina desavarsita, care face mancarea mai buna decat la un restaurant de lux. Nu mai vorbesc de deserturi.

| UnDiavol a răspuns:

A-și merge in oraș cu ia sa mâncam doar cu ia

| AndreeaWTS a răspuns:

Ai o soție casnică sau merge și ea la muncă?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru AndreeaWTS):

Din fericire nu, eu sunt burlac pe viata

| mgtow a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Exemplar ca mine... de ce ai ales varianta asta?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru mgtow):

Fratelo viata e scurta, nu sunt dispus sa fac compromisuri pentru absolut nimeni in afara de familie. muncesc mult si imi permit sa duc o viata linistita si plina de distractii. Relatiile serioase nu sunt pentru mine, sunt un poligam convins

| mgtow a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tu esti alt mgtow independent descurcaret. e bine asa

| AndreeaWTS a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Păi dacă femeia e atât de proastă de nu știe nici măcar să facă o ciorbă, ce poți spune despre bărbatul care a luat de nevastă un asemenea specimen? laughing
A luat-o din dragoste?
Și atunci de unde pretenția de ciorbă?

| TFL007 a răspuns:

I-as spune sa imi faca un oral sau o iert sau o gargara

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ii dau cu castronu n cap si mi fac un gulas de porc pe live cu Adelin Petrisor care mananca ciorba din oala cu cana si cu pita si ma invata el sa stie masina de spalat data viitoare

| intrebcenustiu a răspuns:

Iasi trage 3 perechi de palme

| andreilittle a răspuns:

Probabil m-as resemna si as comanda de mancare