| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati daca sotia voastra va spune ca nu face sex cu voi din cauza ca e post? Ati sta 40 zile fara sex?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Deschid dulapul si o pun sa imi spele papusa dupa sex pana se termina postul

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Fara sex oral, daca-i de post

| FredericChopin a răspuns (pentru Goete):

De curiozitate intreb de ce "fara sex oral" daca i de post? Unde e problema? Astea cu ii post e pacat etc is BABISME da hai sa spui prima si ultima saptamana da dar in rest...

| VoidEternal a răspuns:

Ai uitat să mulțumești Patriarhului Daniel pentru că ti-a oferit inspirația pentru aceasta întrebare și să închini un pahar de șampanie.
Am așteptări de la tine Verginică.

| S8N a răspuns:

Leag-o de post și mergi la vecina

| FredericChopin a răspuns:

Categoric nu bine poate as sta prima saptamana si ultima

| StefanIlAreMare a răspuns:

Atunci sa nu faca figuri daca ma prinde la femei

| Marian12123 a răspuns:

Sa fiu sincer nu am auzit asa ceva, mai ales este ceva normal.,, Dar este păcat dacă tu iti arunci sămanța,,. Eu nu aș sta fără sex 40 de zile, nu cred ca ea nu ar vrea. As face tot felul de chestii sa facem, tot se excită și ea și uita. Orcum este o prostie sa nu faci sex în timpul postului, nu înțeleg.

| LorenaBalena a răspuns:

Merg la curve