| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati cand dupa ce va casatoriti sotia va spune ca ea nu va pune veci mana pe cratita si pe matura si ca toata viata vrea mancare comandata si menajera sa faca curatenie?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Ii zic ca ea e noua menajera happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce rost are casatoria? Daca aveam de gand sa ajung familist o intrebam cum se impaca cu aspiratorul si cratita inainte de semnarea actelor

| Violleta2022 a răspuns:

Un sot iubitor, s-ar conforma si ar gatii pentru ea happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O las la mama ei.

| SilentRain a răspuns:

Idiot,mai bine singura decât cu unul care te ia pe post de sclavă

| SG1995 a răspuns:

Acu sincer cine ar fi așa de snob să trăiască toată viața cu mâncare comandată. Până și vedetele alea cu aere își gătesc sau dacă își permit își angajează un bucătar. Cât despre menajeră, e okay să ai una dacă îți permiți economic și partenera nu vă permiteți niciunul să vă ocupați de menaj pentru că lucrați.