| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand sotia va spune ca ea noaptea nu face nani nani ci merge cu golanii sa faca combinatii?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai prea multa imaginatie, Verginico! Ti s-a intamplat asta vreodată?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Headshot sau aruncata pe geam sa vedem cum mai merge

| Ofiintă a răspuns:

Ești insuportabil!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oricum, numai sa nu uite sa inchida usa.

| Catrice a răspuns:

Pai dacă e nevasta-ta, nu se presupune că doarme cu tine și daca nu e in lat cu tine e altundeva? De ce să-ți zică ea ce face noaptea când tu ar trebui sa știi?

| SilentRain a răspuns:

O combin eu de veci, o leg in baie

| Sofer a răspuns:

Ce combinați sa facă când ea trebuie sa facă nani noaptea.

| Werrich a răspuns:

Sotia sa plece sanatoasa, si asa e babeta, chem fetele de 18 ani de pe Publi24winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep sa plâng în perna de camera cum naiba sa reacționez. Și probabil merg să mă îmbăt ca un "ratat penibil" și merg cu prietenii la cwrve sa uit de ea. Dar până la urmă nu reușesc și mă arunc de pe un bloc, ori mă spânzur că viața mea nu mai înseamnă nimic fara sotie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi aduce bani nu ma deranjeaza, chiar o incurajez laughing