| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand o prindeti pe iubita voastra ca se mangaie singura noaptea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca stai ca o mumie egipteana langa ea, ce altceva ar putea face biata femeie? thinking

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O dau cu lipici toată, sa numai sa se mângâie nebuna, poate are râie sau e posedata de diavol

| Emilian65 a răspuns:

O pun sa-mi mangaie si mie penisul pana se scoala si apoi facem sex pana se satura de sex.

| Sofer a răspuns:

Întru la atac sa o satisfac.

| NotNamed a răspuns:

Ma ofer sa ii dau o mana de ajutor

| DonEduardo a răspuns:

Nu am iubita, dar de ce as reactiona rau? Nu ma insala sau ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunc cu apa sfințită pe ea.

| DenqOO a răspuns:

O mangai si eu.
Sau trec la treaba cu...

| Briannaa12 a răspuns:

Niciodata, dar NICIODATA când vezi o femeie în ipostaza asta nu o lăsa să facă treaba asta singură. Pune mana pe ea și f***- o
laughing)). Știu ca întrebarea era adresata băieților, dar eu ti o zic sincer ca tipa : când ajungem sa ne masturbam lângă iubiți, de obicei o facem intenționat ca să atragem atenția. E un fel de reproș mascat gen "mai ocupă te si tu de mine băi omule" laughing)) doar ca fiindu ne puțin aiurea sa zicem în față ca ne simțim puțin neglijate, recurgem și la metoda asta. Altă variantă posibila ar fi asta: tipa e cam pofticioasa și n o satura nimic și atunci problema nu i la tine, doar are ea un libido super crescut și atunci nu tb sa iei personal masturbarea ei, e pur și simplu o nevoie de a ei și poate nu te deranjeaza fiindcă te crede prea obosit în momentul respectiv. Oricum, oricare ar fi varianta, retine : sari pe ea în secunda doi pentru ca o sa fie incantata laughing

| lCupidon a răspuns:

Ma duc sa ma rad dacă am păr în momentul ăla, iau un prezervativ și ii dau drumul la actiunelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru lCupidon):

Lasa cu par fratelo, fi barbat nu femeie epilata

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Ii dau lopata