| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti voi va prindeti cand iubita voastra mimeaza orgasmul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca e o tipa cu care ai mai facut sex te prinzi. Daca e una cu care faci prima data cine stie, fiecare face altfel.

| tzionut a răspuns:

De ce naibii sa mimeze? Am avut partenere care au avut, Am avut partenere care nu au avut. Am avut partenere care mi-au spus termina tu ca eu nu pot acum. Dar nu cred ca nu sunteti in stare sa simtiti cand partenera are sau nu orgasm.

| Glenky a răspuns:

Noi n o avem de 2cm ca tine gogule.

| Educatiasexuala a răspuns:

Probabil că nu. Dar aș zice că o întrebare mai bună ar fi: Hey baieti ce să facem să nu mai mimeze orgasme iubitele? Nu crezi? /Dr. Beatrice