| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand o vedeti pe iubita voastra in fata oglinzii ca isi da singura palme peste fund?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Ii dau si eu

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu nu ii dai isi da ea singura.

| RAY a răspuns:

Ai o imaginație Mann, eu am observat ca multe îți pun mana la păsărici sau în fund în public, probabil ca o vrea pe la spate, cam asa e logica

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îmi dau seama că vrea tăvăleală.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sar sa o ajut.

| Hammurabi a răspuns:

O ajut!
Fără nici un dubiu.
O ajut! Eu sunt un tip săritor.
laughing

| ywar a răspuns:

Cine se bazeaza pe aspectul fizic, nu are prea multe sanse sa evolueze spiritual. Femeie/barbat. Corpul uman este supus stricaciunii. Spiritul unde-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia sigur nu ar fi iubita mea, ci una cu probleme reale la mansarda laughing e posibil sa se întâmple acest lucru în cadrul tulburării obsesive compulsive, sa aiba un astfel de,, tic " mereu.

| LostForForever a răspuns:

Ba du-te laughing)) ești genial omule

Ba acum catev zile ma jur pe Dumnezeu am pățit o faza car nu am S-o uit Nicidoată eram larand să-mi iau forneti de dimineața și magazinul asta era in centru și era una frate laughing)) se uita la curu o din 5 in 5 minute serios se uita la geam și Den uita la curu ei și făcea poze in toate pozițiile ciudate dupa aia am văzut ca ma uit și râdeam de ia am început sa Rada și ia câte de prăjit este laughing) cum sate utit la curu tău din 5 in minute frate și săți poze las-o dracu laughing) ba și avea niste poziție ciudate rău își rupea gâtul coloana pe acolo laughing)

| Fatadezahaaar a răspuns:

Nicicum. As lăsa o sa si termine treaba