| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati cand sotia ve cere telefonul la verificare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sotie. ce naibii esti sub papucul sotiei laughing care i masculul cumetre dinntre voi doi? laughing ce ar fi de maine sa faci si tu la fel asta daca are vreo atractie pentru barbati, ca de o fi moby dick e de inteles.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ia telefonul viata mea. Nu am ce sa îți ascund laughing de aia e bine sa ai doua telefoane.

| Werrich a răspuns:

Ii dau telefonul. în cap

| Quassaar a răspuns:

Ce-i asta, vreo fantezie erotică? big grin

| Silwian37 a răspuns:

Sa Verice ce Dud? Daca ai implantat vreun cip ceva sau ce? Inseamna ca sotia nu are incredere in tine si sunte ti ca doi straini! Cam penibil! sa ai asa sotie! Si foarte straniu! cum sa pleci la drum in viata cu cineva in care n ai incredere! L((( LOL!