| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati în situația asta critica și contra cronometru? Ieșiți la întâlnire cu o fata superba și sexy, mai tânără decât voi cu 9 ani. Sunteți extrem de entuziasmați și vreți cu orice preț sa fie iubita voastră. V-ați întâlnit la restaurant, intrați, apoi o hosstesa va conduce către masa, ii trageți scaunul ca sa se așeze, va așezati și voi, chelnerul vine armonios în zic zag și va aduce meniurile, se retrage discret și va acorda timpul necesar pentru a va hotărî la mâncare și băutura. Seara decurge bine, va simțiți bine, fata este incantata de voi, sunteți gentleman și plătiți consumația plus ii plătiți taxiul, dar nu i-ați spus ca sunteți însurat și ca aveți copil din vechea căsnicie. La următoarea întâlnire veniți cu copilul. Fata devine confuza și nu înțelege ce caută copilul cu voi la întâlnire. După ce v-ați asezat la masa și i-ați explicat situația, fata s-a enervat, a dat cu pumnul în masa și a aruncat și apa în voi. Se ridica nervoasa și pleacă, voi încercați sa o opriți dar va da o palma și apoi fuge la taxi. Tot restaurantul se uita la voi și rade în hohote, copilul plânge. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Ii dau un pumn copilului sa taca si plecam dupa muiere.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai scrie si alte personaje care stiu sa faca si altceva decat sa dea cu pumnul in masa, ca ne-am plicitisit.Sau citeste si tu o carte, sa vezi cum mai reactioneaza altii in situatii tensionate.

| Hyperion7 a răspuns:

Greu de spus
Însă m-aș retrage cu coada intre picioare și as pleca de acolo sad

| Konstantinos99 a răspuns:

E o problema, cu persoana masculina. Daca esti insurat iti vezi de treaba ca de aia ai familie si responsabilitate sau ii dau dreptate lui Dana Budeanu "Fatalau!"+IRESPONSABIL