| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati în situația asta scăpată de sub control? Ii propuneți iubitei voastre sa se mute împreună cu voi și ea răspunde :Numai dacă mă ceri de nevasta pentru ca nu vreau sa fiu sluga pe gratis. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| Kren a răspuns:

Cu alte cuvinte ar accepta să fie slugă dar remunerată.

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

M-as departi de ea si mi-as cauta alta iubita.
Fetele care vor maritis asa din prima nu prea e nimic de capul lor.

| iulia0514 a răspuns:

O cere de nevasta și când găsește alta repeta figura ca doar nu-l doare gura sa promită, asta desigur daca are mare nevoie de o menajera și de o colega de pat!

| elisaaa a răspuns:

Stiu ca intrebarea este adresata baietiilor si nu fetelor doar ca nu ma pot abtine sa nu comentez. Eu iti recomand sa te gandesti bine daca vrei sa te muti cu ea caci pare ca are un comportament toxic si nu si-a rezolvat anumite probleme ce tine de comunicare. Cel mai bine este sa te gandesti daca-ti doresti un astfel de comportament din partea persoanei cu care vrei sa-ti impartasesti momente si cum ti-ar placea sa se comporte. Din punctul meu de vedere, ca si femeie, este ca tipa nu este suficient de educata pentru o astfel de miscare si ca vei avea probleme de comunicare. Plus ca astfel de chestii toxice iti scade stima de sine, Multa grija!