| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control, vreau sa ma marturisesc ca m-am inecat cu apa cand m-a lovit aceasta dilema dar din fericire mi-am revenit rapid. Asadar, cum reactionati cand gasiti anticonceptionalele iubitei voastre neincepute dar ea v-a spus ca le-a luat de fiecare data, iar voi faceti sex neprotejat cu ejaculare inauntru indiferent de perioada. Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Mai Verginica nu știu cum să îți zic dar întrebările tale fac rubrica asta de pe TPU mai interesanta.
Tu ești farmecul acestei rubrici.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O anunt ca nu sant pregatit in functia de parinte & trebuie sa se descurce cu el. Un copil se face la comun acord altfel apar necazuri

| RAY a răspuns:

Anticoncepționalele iau si eu sa nu raman gravid de prostie si rautatea altora, nu vreau sa nasc imbecili pe lumea asta, mann in viitor vom trai vieti perfecte prin vr, viitorul e aproape, asemenea fantezi vor fii cv normal, o sa poti fii femeie sau barbat, absolut orice, pace si iubire

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Viitorul suna formidabil frate! imi place

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Este oculus la 2500, nu necesita pc sau telefon

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, era folia noua fiindca abia aruncase folia veche, golita happy

| capritzu a răspuns:

Pleci de acasa